ZPD Valsts 2024-1

Apsveicam Latvijas skolēnu 48. zinātniskās pētniecības darbu konferences 3. posma uzvarētājus!

24.05.2024 15:00

Sirsnīgi sveicam un ļoti lepojamies ar mūsu skolēniem, kas šogad izcīnīja 14 godalgotas vietas 48. Valsts ZPD konferencē!

Sociālo zinātņu jomā 1. pakāpi ieguva Anastasija Piskureva, Maksims Aminovs, Marjana Saļnikova, par ko lielu pateicību izsakām matemātikas skolotājam Artūram Ļevikinam. Kā arī ļoti augsti novērtējam ekonomikas skolotāja Dzintara Dvinska vadībā paveikto un apsveicam ar iegūto 3.pakāpi 11. klašu skolnieces Jekaterinu Žitkovu un Viktoriju Grigorjevu, Jeļizavetu Fjodorovu un Katrīni Bediķi.

Arī humanitāro un mākslas zinātņu jomā latviešu valodas un literatūras skolotājas Ivetas Jaunupes vadībā tika izcīnīta 1. pakāpe, kuras autore ir 11. klases skolniece Ksenija Pavlāne. Otrās pakāpes ieguvēji šoreiz ir Gerhards Kristians Tillers un Jūlija Jančenko, kurus darbu rakstīšanā atbalstīja angļu valodas skolotāja Nadežda Polianoviča.

Inženierzinātņu un tehnoloģiju joma šogad tika pārstāvēta četros mācību priekšmetos ar 6 darbiem, kas ieguva 2. un 3. pakāpes, par ko esam ļoti pateicīgi Igoram Oliševecam, Adrianam Belaham un Maksimam Locikam, Artūram Baltrašunam un Emīlam Taboram, Rozai Aidamirovai un Aleksandrai Sokolovai, Aleksejam Hvalejam, Annai Ļaško un Elenai Matveevai un viņu skolotājiem un iedvesmotājiem Veronikai Bittei, Marinai Lukaņenokai, Raisai Stunžānei un Artūram Bogdanovam.